KONST / Litografier / Färglitografi 13128632
nr 1312 8632
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Vinterbrygga. Signerad, numrerad 166/360. Motivet: 47x34 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 9 mars 2020
kl 19:20:52
100 kr
150 kr
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren